Noc s Andersenem 2013

05.04.2013 18:00
Milí přátelé dětských knížek,

když se po dočtení poslední večerní pohádky zachumláte do teplého pelíšku, napadlo vás někdy, co dělají knížky v noci? Jen jednou za rok mohou malá mořská víla, ošklivé káčátko i cínový vojáček opustit stránky knih a spolu s vámi prožít před svátkem dětské knihy pohádkové dobrodružství, které připravují v mnoha školách, družinách, ústavech, nemocnicích, domech dětí, školních a veřejných knihovnách.

Srdečně vás zveme na Noc s Andersenem, která se bude konat v prostorách městské knihovny, 5. dubna 2013 od 17:00 (konec 6. dubna, v 8:30). Téma letošní "noci" bude Harry Potter. Budeme hrát hry, číst si, vyrábět kouzelnické klobouky, promítat, opekát špekáčky, zasadíme si strom Andersenovník a možná přijde i kouzelník...

Přihlásit se můžou žáci z prvního stupně základní školy, kteří jsou aktivními čtenáři naší knihovnyPřihlášky si můžete vyzvednout v knihovně, poté z nich budeme losovat dvacet účastníků.