Ohlédnutí za Nocí s Andersenem 2013

08.04.2013 09:04

Letošní Noc s Andersenem probíhala ve znamení Harryho Pottera. Nejdříve malí kouzelníci hledali podle nápovědy ukryté papírky a pak z nich skládali slova, potom nám krásně ozdobili strom Andersenovník, neboli Fabularius Anderseni. Další průběh se nesl hlavně v duchu nejrůznějších bláznivých her. Potom jsme se mírně zklidnili při kvízu z prvních tří dílů kouzelnické série. Po setmění následovala stezka odvahy....po jejím absolvování si děti zasloužili kouzelnické hůlky. Všem nám vyhládlo a při večeři jsme zjistili, že nebyl až tak dobrý nápad rozdat hůlky tak brzo. Ukázalo se, že všichni mají velkou snahu vzájemně si vypíchnout oko:) Potom následovaly další hry a v deset večer jsme nekompromisně vyhlásili začátek promítání. Děti se ještě tu a tam šly proběhnout jen tak po knihovně (kde berou tu energii?). A v šest ráno byly už samozřejmě zase čilé. Po snídani a rozdání balíčků jsme mohli prohlásit druhou Noc s Andersenem v oslavanské knihovně za ukončenou. A příští rok se budeme zase těšit! Podívejte se do fotogalerie.